Ücretsiz online mağaza,emlak ofisi ve galeri açın

Ücretsiz online mağaza,emlak ofisi ve galeri açın

28 Ekim 2021 tarihinde oluşturuldu.
Ücretsiz online mağaza,emlak ofisi ve galeri açın

Kendinize ücretsiz online mağaza,emlak ofisi ve galeri açın.

Teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde bir çok işimizi artık internet üzerinden yapıyoruz.Alış verişimizi,okul kaydımızı,kiralayacağımız ,satın alacağımız evimizi,doktor randevumuzu daha bir çok şeyi internet üzerinden yapıyoruz.İşte bu noktadan yola çıkarak sitemiz siz değerli ziyaretçilerimiz için siteyi kullanıma sunarak tüm ilan niteliğinde olabilecek legal tüm ilanlarınızı kişilere,şehirlere ve tüm dünyaya ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Sitemizde her türlü ilan niteliğinde duyuruyu paylaşabilirsiniz.

Eğer bir emlak ofisiniz var veya bir galeriniz var ve satmak istediğiniz veya kiralamak istediğiniz evleri,arabaları,daireleri,arsaları tüm gayrimenkulları,araçları

sitemiz üzerinden yayınlayabilirsiniz.Hem de ücretsiz hem de ücretsiz mağazanızda.

Evet sitemiz bu yıl içinde kayıt olan tüm kullanıcılarımız için sınırsız ilan hakkı ve ücretsiz mağaza hakkı vermektedir. Günümüzde diğer ilan sitelerine baktığımızda online mağaza fiyatlarının yıllık 7000 liraya kadar çıktığı görülmektedir.Bu da bir haylı yüklü bir miktardır.Ayrıca bu ilan sitelerinde ilan sınırı vardır fakat bizde ilan sınırı bulunmamaktadır ve mağaza açmak tamamen ücretsizdir.

Örnek mağazamızı bu linkten https://vitrinmax.com/meduser-satis-pazarlama inceleyebilirsiniz.Nasıl mağaza açılır konusunda yardım almak için vitrinmax.com@gmail.com adresine mail atabilir veya 0 552 526 55 80 numaralı telefondan WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

https://vitrinmax.com/denizli-tekstil-market/  bu adresten örnek mağazamızı inceleyebilirsiniz.Sınırsız ilan verme hakkınız bulunmaktadır.İlanlarınız eklendikten sonra zamanla goolge tarafından indexlenmekte ve ilanlarınız bir çok kişi tarafından görülebilmektedir.

Mağaza açmak için kayıt ol butonuna tıklayıp ,gerekli bilgileri doldurduktan sonra hemen ilan vermeye başlayabilirsiniz.Kayıt işlemini tamamladıktan sonra üyelik panelinizden mağaza aç butonundan gerekli bilgileri doldurarak mağaza açabilirsiniz.Eğer mağaza açmakta zorlanırsanız bize ulaşarak bizden yardım isteyebilirsiniz.0 552 526 55 80 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Mağaza açmadan önce isterseniz mağazanız için önceden logo hazırlayabilir aynı zamanda mağaza resmi hazırlayabilir ve mağazanıza yükleyebilirsiniz.Oluşturmuş olduğunuz mağazayı kartvizitlerinizde,firma vitrininizde,maillerinizde her yerde kullanabilirsiniz. https://vitrinmax.com/denizli-tekstil-market/ bu şekilde olacak şekilde.

Zamanla dijitalleşen dünyada yerinizi alın,artık alışverişlerin %60 ı internet üzerinden yapılmakta.Alım satım,kiralama,kayıt işlemleri vb. birçok işlem internet üzerinden yapılmakta.Vitrinmax.com aracılığı ile artık her türlü ilanlarınızı sitemiz üzerinden verebilirsiniz.Ev,araba,kiralık,satılık daire,arsa,devremülk,gemi,özel ders,motorsiklet,maket uçak .. aklınıza gelebilecek her şeyi sitemiz üzerinden yayınlayabilirsiniz.